Dlaczego wato posiadać integrację

Integrując swój sklep z naszą platformą masz stały dostęp do automatycznego pobierania i wstawiania do swojego sklepu internetowego lub allegro wszystkich danych dla produktów tj.: zdjęć, opisów, cen, kategorii, stanów magazynowych itp.

Dodatkowo:

  • pozwiązywanie kategorii produktów z hurtowni i sklepu
  • osobne marże na kategorie i na producentów oraz marża główna
  • priorytety marż
  • reguły marż (w zależności od cen produktów)
  • wybór form dostaw + reguły dostaw
  • automatyczne aktualizacje stanów magazynowych i dostępności
  • aktualizacje tylko wybranych kategorii produktów
  • ustawienie częstotliwości aktualizacji
  • możliwość ustawienia osobnych parametrów integracji dla każdej hurtowni

Nasza platforma posiada standardowy plik XML który można zintegrować z dowolną platformą.

formularz kontaktowy

 

Sky-Shop to w pełni autorskie oprogramowanie sklepów internetowych stworzone przez nas od podstaw w 2009 roku. Każdego dnia rozwijamy jego możliwości, aby odpowiadało nowoczesnym standardom i sprostało oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Wprowadzane przez nas innowacje obejmują nie tylko usprawnienia techniczne, ale przede wszystkim dodatkowe funkcjonalności wychodzące naprzeciw zgłaszanym przez klientów potrzebom.

Platforma Sky-Shop.pl to idealne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i prowadzenia sprzedaży na Allegro.

Więcej informacji o naszym module do integracji znajdziesz tutaj

 

 

 

W RedCart dostępne są integracje z ponad 300 producentami, dystrybutorami i hurtowniami, którzy oferują w sumie ponad 4 mln produktów ze zdjęciami, opisami, parametrami, itp. Dzięki temu w prosty sposób uruchomisz sklep internetowy z wybranym przez Ciebie asortymentem.

W ramach integracji sklepu internetowego RedCart z wybraną hurtownią kilka razy na dobę (średnio co 4 godziny) aktualizujemy stany magazynowe i ceny, aby oferta w sklepie internetowym była aktualna. Dbanie o aktualność ceny oraz stanu magazynowego jest bardzo ważne, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, w której w sklepie internetowym sprzedany zostanie produkt w cenie niższej niż cena zakupu lub sprzedany zostanie produkt, który został wycofany ze sprzedaży u dostawcy.

 

Więcej informacji o naszym module do integracji znajdziesz tutaj

 

 

 

SEIGI tworzy profesjonalne moduły dla platformy sklepowej Prestashop.

Nasze moduły prestashop tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Można powiedzieć, że należymy do grona tych szczęśliwców, którzy w swojej pracy robią to, co kochają.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, co można by zrobić lepiej!

 

Więcej informacji o naszym module do integracji znajdziesz tutaj