Masz problem z wózkiem, fotelikiem, pojazdem itp.

Serwis BenBaby służy pomocą

17 85 22 243

Obsługa Klienta nie jest ważna tylko w dniu zakupu ale również przez cały okres używania kupionego sprzętu. Wszystkim klientom naszego serwisu zapewniamy obsługę w ramach gwarancji jak również po zakończeniu okresu gwarancyjnego na produkt.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom staramy się zapewnić dostęp do wszystkich części oferowanych przez firmę dla produktów Eurobaby. Dodatkowo nasi Serwisanci są w stanie naprawić dowolny sprzęt przyniesiony do naszego Serwisu.

Czasami na pozór proste rzeczy wydają się być bardzo trudne, dlatego nasi Serwisanci pomagają naszym Klientom rozwiązać problemy z:

  • montażem fotelika w samochodzie,
  • składaniem wózka, łóżeczka
  • zastosowaniem dołączonych elementów do wyposażenia produktu,
  • bezpiecznym używaniem sprzętu,
  • wykorzystaniem sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem,
  • itp.

Części zamienne dla produktów EURObaby

Zdajemy sobie sprawę iż większość producentów nie udostępnia części zamiennych do swoich produktów lub koszty naprawy są wyższe niż nowy sprzęt. Ale u nas zawsze możesz kupić część zamienną dla produktów EURObaby  w przystępnej cenie. Każdą kupioną część montujemy w ramach zakupu części.

Transport i Logistyka

Aby zminimalizować czas naprawy usterki Nasz Serwis rozpatruje reklamacje w ramach gwarancji lub pogwarancyjne na podstawie przesłanych zdjęć do serwisu. Jeżeli klient sam jest w stanie wymienić dany element jest on do niego wysyłany lub można go odebrać w jednym ze sklepów firmowych.

Cennik usług gwarancyjnych

Jeżeli kupiony u nas sprzęt posiada gwarancję door-to-door można oddać go u Nas do naprawy. Takie gwarancje realizowane są bezpłatnie przez nas Serwis.

Cennik usług dodatkowych i pogwarancyjnych

Rodzaj usługiCenaDodatkowe informacje
Instruktaż montażu fotelika10złprzy zakupie fotelika i dla naszych klientów jest bezpłatny
Instruktaż składania wózka10złprzy zakupie wózka dla naszych klientów jest bezpłatny
Instruktaż składania łóżeczka10złprzy zakupie łóżeczka dla naszych klientów jest bezpłatny

Ciągle podnosimy standardy naszych usług serwisowych